Logo DreamPrintTrwa ładowanie

Strona ładuje się nietypowo długo?

Może czas zaktualizować przeglądarke...

Zamknij ekran

Napisz do nas:
dreamprint

Wyślij e-mail:
biuro@dreamprint.pl

Zadzwoń do nas:
22 619 07 91

Forumlarz kontaktowy

Nasi klienci

Drukarnia Dream Print współpracuje zarówno z osobami prywatnymi, jak i z mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami. Obsługujemy zamówienia krajowe i zagraniczne – zarówno te niskonakładowe, jak i wysokonakładowe. Nastawieni jesteśmy na długofalową współpracę oraz trwałe relacje z naszymi Klientami, dlatego podstawą jest dla nas kompleksowość usług, terminowość oraz profesjonalizm. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia – od wstępnych ustaleń projektowych, aż po ekspresową dostawę.

 

Cyfrowa, offsetowa i wielkoformatowa drukarnia – Warszawa
Przez wiele lat działalności mieliśmy okazję współpracować z Klientami z wielu branż. Zebrane w tym czasie doświadczenie oraz stałe rozbudowywanie naszego parku maszynowego owocuje wysoką jakością usług, przy jednoczesnej możliwości zachowania jednych z najniższych cen na rynku. Każdemu Klientowi drukarni Dream Print zapewniamy wsparcie osobistego opiekuna, a także fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Niewątpliwą zaletą naszej drukarni są ponadto dostawy w systemie Just In Time. Dzięki terminowym dostawom możecie być Państwo pewni, że zamówione prace zawsze dotrą do Państwa na czas.
Klienci Dream Print
Jesteśmy sprawdzonym i cenionym dostawcą wydruków cyfrowych oraz offsetowych, takich jak katalogi, ulotki, teczki ofertowe, kalendarze, koperty czy wizytówki. Specjalizujemy się ponadto w wydrukach wielkoformatowych, a szeroki obszar naszej działalności to między innymi współpraca z agencjami marketingowymi, które realizują kampanie reklamowe o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Współpracujemy ponadto z wieloma firmami z branży szkoleniowej, drukując dla nich różnego rodzaju katalogi, broszury, podręczniki szkoleniowe oraz inne niezbędne materiały szkoleniowe i reklamowe. W ramach swojej działalności dostarczamy również komponenty poligraficzne dla branży odzieżowej, w tym między innymi dla znanych i wiodących marek. Nasze wysokiej jakości materiały drukowane wspomagają skuteczną sprzedaż w butikach oraz w sklepach wielkopowierzchniowych. Klientami drukarni Dream Print są także produkcyjne zakłady z branży kosmetycznej oraz międzynarodowe firmy organizujące konferencje w Polsce i Europie.