Logo DreamPrintTrwa ładowanie

Strona ładuje się nietypowo długo?

Może czas zaktualizować przeglądarke...

Zamknij ekran

Napisz do nas:
dreamprint

Wyślij e-mail:
biuro@dreamprint.pl

Zadzwoń do nas:
22 619 07 91

Forumlarz kontaktowy

Druk wielkoformatowy - Drukarnia cyfrowa Warszawa - Dreamprint.pl

Jako profesjonalna drukarnia wielkoformatowa oferujemy naszym Klientom wydruk materiałów reklamowych w imponujących rozmiarach i na różnego rodzaju podłożach. W ofercie Dream Print znaleźć można między innymi bannery, billboardy, roll-upy, a także plakaty, naklejki i wiele innych rodzajów reklamy wielkoformatowej. Wykorzystujemy różne techniki druku, dzięki czemu możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Druk wielkoformatowy w Dream Print to ponadto maksymalnie krótkie terminy realizacji, wysoka jakość i odporność na czynniki atmosferyczne.

 

Czym jest druk wielkoformatowy?


Podstawą reklamy wizualnej w przestrzeni publicznej jest druk wielkoformatowy, dzięki któremu można wyeksponować zarówno obrazy, jak i teksty. Reklama wielkoformatowa ma szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców, dlatego znajduje zastosowanie zarówno w przypadku reklam outdoorowych (billboardy, bannery reklamowe, szyldy i tablice), jak i w przypadku ekspozycji wewnętrznych (roll-upy, plakaty), które wykorzystuje się podczas targów i prezentacji. Druk wielkoformatowy wykorzystywany jest również do uzyskania wysokiej jakości materiałów informacyjnych. Dzięki specjalnym technikom druku i utrwalania wydruki tego typu mają długi czas eksploatacji i są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych (deszcz, zmiany temperatur, promieniowanie UV).

Drukarnia wielkoformatowa – Warszawa


Jedną ze specjalności Dream Print jest druk wielkoformatowy. Wydrukujemy dla Państwa wysokiej jakości materiały reklamowe niemal w każdym rozmiarze i na każdym podłożu. Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów – od małych klasycznych bannerów, plakatów i siatek po realizacje wielkopowierzchniowe. Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażony jest w zaawansowane technologicznie urządzenia drukujące, dzięki którym jesteśmy w stanie połączyć wysoką jakość wydruku, przystępne ceny i krótki termin realizacji. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu zapleczu produkcyjnemu, a w szczególności dzięki naszym nowoczesnym drukarkom UV o dużej szerokości zadruku. Na mniejszych ploterach eco-solventowych drukujemy natomiast roll-upy, bannery, a także naklejki na foliach samoprzylepnych oraz wszelkiego rodzaju podłożach odpornych na warunki atmosferyczne.

Druk Wielkoformatowy? Dream Print!


Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze bogate zaplecze maszynowe, dzięki któremu jesteśmy w stanie drukować w wielu technologiach. Najpopularniejsze z nich to wielkoformatowy druk UV oraz wielkoformatowy druk solventowy. Druk wielkoformatowy w Dream Print to między innymi:

  • Plakaty
  • Naklejki
  • Ekspozytory produktowe
  • Bannery
  • Folie
  • Systemy wystawiennicze
  • Siatki
  • Roll-upy
  • Standy reklamowe
  • Bramy kartonowe

Dlaczego warto zlecić druk wielkoformatowy drukarni Dream Print?


Druk wielkoformatowy to bardzo skuteczna forma reklamy i jednocześnie jedna z naszych głównych specjalizacji. Dream Print działa na rynku już od ponad 10 lat. Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Od lat pomagamy Klientom w promowaniu ich działalności – mamy za sobą mnóstwo udanych projektów, jednak cały czas podnosimy swoje umiejętności i inwestujemy w najnowsze technologie, by móc sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających zleceń. Choć siedzibą drukarni Dream Print jest Warszawa, druk wielkoformatowy realizujemy również na zlecenie Klientów z całej Polski oraz na zlecenie Klientów zagranicznych.

 

Druk wielkoformatowy nie ma dla nas tajemnic! Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.