Logo DreamPrintTrwa ładowanie

Strona ładuje się nietypowo długo?

Może czas zaktualizować przeglądarke...

Zamknij ekran

Napisz do nas:
dreamprint

Wyślij e-mail:
biuro@dreamprint.pl

Zadzwoń do nas:
22 619 07 91

Forumlarz kontaktowy

Introligatornia - Drukarnia cyfrowa Warszawa - Dreamprint.pl

W Dream Print stawiamy na kompleksowość usług, dlatego nasza drukarnia posiada zaawansowaną technologicznie introligatornię, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować wszechstronne wykończenie druków w maksymalnie krótkim czasie.

 

Czym zajmuje się introligatornia?


Zadaniem introligatorni jest nadanie finalnemu produktowi pożądanego efektu końcowego. Jest to dział, który zajmuje się pracami wykończeniowymi projektów realizowanych w drukarni, w tym między innymi nacinaniem, sklejaniem, składaniem itp. Nowoczesne techniki introligatorskie wymagają posiadania bogato wyposażonego parku maszyn, a także doświadczenia i precyzji specjalistów.

 

Dobra introligatornia – Warszawa


Drukarnia Dream Print posiada bardzo bogato wyposażoną introligatornię, począwszy od falcerek, linii do opraw zeszytowych, aż po linie do klejenia opraw typu hotmelt i PUR. Połączenie urządzeń typu bigówki, system do perforowania wydruków oraz gilotyna z marginesem błędu rzędu +/- 0,01 mm powoduje, że dokładność naszych produktów względem projektu jest niemal stuprocentowa. Nowoczesne zaplecze maszynowe pozwala nam na kompleksową obróbkę po druku i zapewnienie naszym Klientom pełnego zakresu prac introligatorskich. Już na początku projektu przedstawiamy Klientom możliwości zastosowania poszczególnych technik introligatorskich, a także doradzamy im, który ze sposobów będzie najbardziej optymalny względem potrzeb projektu i jego budżetu. Dzięki temu oddajemy gotowy projekt, którego nie trzeba przekazywać dalej kolejnym podwykonawcom.

Introligatornia – drukarnia Dream Print


Stawiamy na nowoczesne maszyny introligatorskie, wysokiej jakości materiały, precyzję oraz kompetentną i zaangażowaną w każdy projekt kadrę. Nasza pracownia introligatorni wykonuje między innymi:

 

Sztancowanie

– to nic innego jak wycinanie, czy też wykrawanie dowolnych kształtów z gotowego wydruku. Metoda ta sprawdzi się w przypadku wycinania ulotek o nietypowych kształtach, a także przy przygotowywaniu etykiet, nalepek, teczek firmowych, materiałów POS itp.

 

Bigowanie

– metoda ta polega na wykonywaniu mechanicznego wyżłobienia w grubszych fakturach i znacznej gramaturze, dzięki czemu ich późniejsze składanie będzie łatwiejsze. Bigowanie sprawdzi się między innymi przy produkcji teczek firmowych, zaproszeń, kartonów.
 

Falcowanie

– to technika polegająca na złamywaniu papieru w celu składania ulotek, folderów, materiałów reklamowych, a także książek i publikacji.
 

Perforowanie

– technika polega na nacinaniu podłoża w celu ułatwienia późniejszego odrywania fragmentów lub ich rozdzielania w ściśle określonym miejscu. Perforowanie sprawdzi się w przypadku drukowanych bonów rabatowych, voucherów, plakatów, ulotek, zaproszeń itp. To również metoda stosowana do oprawy w spiralę.
 

Rycowanie

– nacinanie górnej warstwy materiałów samoprzylepnych (bez przecięcia na wylot), co ułatwia późniejsze odlepianie nalepek z arkusza.
Zszywanie i klejenie – łączenie większej ilości arkuszy w całość.
 

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie doradzimy Państwu optymalną formę wykończenia wydruków.