Logo DreamPrintTrwa ładowanie

Strona ładuje się nietypowo długo?

Może czas zaktualizować przeglądarke...

Zamknij ekran

Napisz do nas:
dreamprint

Wyślij e-mail:
biuro@dreamprint.pl

Zadzwoń do nas:
22 619 07 91

Forumlarz kontaktowy

Usługi

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy nisko i średnio nakładowy

Dział druku cyfrowego oferuje ekspresowy druk nisko i średnionakładowy z możliwością pełnej personalizacji. Dzięki cyfrowym urządzeniom do druku produkcyjnego jesteśmy w stanie realizować zlecenia w 24h. Drukujemy na podłożach od 80g/m2 do 400g/m2 do formatu SRA3.

Druk offsetowy

Druk offsetowy

Druk arkuszowy

Nasz oddział druku offsetowego wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny arkuszowe wiodących firm na świecie. Dzięki wysokiej klasy maszynom, tworzącym zintegrowany system, jesteśmy w stanie zapewnić idealną powtarzalność kolorystyki. Daje nam to możliwość realizowania wysokonakładowego druku w zaledwie kilka dni od dnia złożenia zamówienia.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy

druk solventowy, naklejki, banery, roll-up

Mamy w ofercie szeroki wachlarz produktów, od małych klasycznych banerów, plakatów i siatek po realizacje wielkopowierzchniowe. Jest to możliwe dzięki dzięki odpowiedniemu zapleczu produkcyjnemu, a w szczególności drukarkom UV o dużej szerokości zadruku. Na mniejszych ploterach eco-solventowych drukujemy roll-up, banery, naklejki na foliach samoprzylepnych oraz wszelkiego rodzaju podłożach odpornych na warunki atmosferyczne.

Uszlachetnienia

Uszlachetnienia

Lakier UV, folowanie, oraz wiele innych

Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz uszlachetnień druków takich jak lakierowanie lakierem dyspersyjnym, offsetowym, lakierem UV, również wybiórczo. Mamy możliwość foliowania foliami błyszczącymi, matowymi oraz foliami typu „softskin” W ofercie posiadamy również hot-stamping oraz tłoczenie.

Introligatornia

Introligatornia

oprawa zeszytowa, oprawa klejona, PUR

Drukarnia Dream Print posiada bardzo bogato wyposażoną introligatornię, począwszy od falcerek, lini do opraw zeszytowych aż po linie do klejenia opraw typu hotmelt i PUR. Połączenie urządzeń typu bigówki, system do perforowania wydruków oraz gilotyna z marginesem błędu rzędu +/- 0,01mm powoduje, że dokładność naszych produktów względem projektu jest niemal stuprocentowa.

Transport

Transport

Dostawy na czas

Dysponujemy własną flotą pojazdów które codziennie pracują dostarczająć naszym Klientom niezbędne materiały partiami w systemie Just In Time. Jest to szczególnie wygodne dla firm z branży szkoleniowej, które w celu optymalizacji kosztów mogą zlecać nam produkcje nakładów dokładnie w takiej ilości jakiej potrzebują na dany projekt. Realizując dostawy krajowe i międzynarodowe korzystamy tylko ze sprawdzonych, renomowanych firm transportowych.